• 20156221112178
  • 20156221122266
  • 2015711553120
  • 8d9d4c2f2
  • 7e4b5ce2

ЗА НАС

Хебеј Tianan Текстил копродукции, Ltd е производство, дизајн, развој и продажба, како еден од современите претпријатие. Таа се наоѓа во нови индустриски парк, Rongcheng Каунти, Baoding Сити, провинција Хебеј, град-север во согласност со Пекинг и на исток, во согласност со економски центар на Тијанџин. 

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи